EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Drodzy Uczniowie!
Przypominamy, że egzamin ósmoklasisty odbędzie się w następujących terminach:
✔️ Język polski – poniedziałek 11 maja
✔️ Matematyka – wtorek 12 maja
✔️ Język obcy nowożytny – środa 13 maja
Każdego dnia prosimy o przybycie do szkoły o godzinie 8:30. Egzamin rozpoczyna się punktualnie o godzinie 9:00.
Nie zapomnijcie zabrać ze sobą:
✔️ czarnego długopisu + na matematykę linijki
✔️ dokumentu tożsamości (np. legitymacji szkolnej)
✔️ małej butelki wody
✔️ dobrego humoru i pozytywnego nastawienia!
Życzymy Wam powodzenia! Trzymamy mocno kciuki – wierzymy, że świetnie sobie poradzicie!
