Mamy laureatów!

Opublikowano przez Elżbieta Lochyńska w dniu

Dziś ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej. Miło mi poinformować, że mamy LAUREATÓW wśród naszych uczniów!

KLASY I
Maks Rychlewski (1c) – tytuł laureata

KLASY II
Szymon Wieloch (2a) – LAUREAT 1 miejsca w Polsce
Milena Wrześniak (2a) – tytuł laureata
Jan Grząślewicz (2c) – tytuł laureata
Jakub Wojtczak (2b) – tytuł laureata

KLASY III
Witold Mizdra (3d) – tytuł laureata
Miłosz Niemierowski (3a) – tytuł laureata
Miłosz Łojczuk (3b) – tytuł laureata
Emil Skrzypiec-Żuchowski (3a) – tytuł laureata

Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi i wiedzy.

Szczególne gratulacje dla SZYMONA WIELOCHA z 2a, który jest zwycięzcą konkursu, zdobył I MIEJSCE W POLSCE!
O dokładnych wynikach wszystkich uczestników poinformujemy rodziców uczniów poprzez dziennik Librus.

Organizatorzy:
Katarzyna Laskowska-Boczar
Elżbieta Lochyńska