Obóz naukowy klasy 8b

15 kwietnia pojechaliśmy całą klasą na obóz naukowy do Kotła. Były to trzy dni intensywnej nauki oraz powtórek do egzaminu ósmoklasisty, podczas których rozwiązywaliśmy arkusze egzaminacyjne i wykonywaliśmy różnorodne zadania grupowe. Wolny czas spędzaliśmy na świeżym powietrzu – chodziliśmy na spacery oraz graliśmy w piłkę. Był to produktywny i pełen wrażeń wyjazd, dzięki któremu lepiej przygotowaliśmy się do nadchodzącego egzaminu, a także spędziliśmy miło czas. Serdecznie dziękujemy naszym Paniom, które opiekowały się nami naukowo i wychowawczo…
Uczniowie klasy 8b


