Pobiegliśmy i pomogliśmy

W tym roku wpłaciliśmy na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci 9 098,00 zł.
Ogromne podziękowania dla szczodrych Sponsorów i Wszystkich Uczniów, którzy wzięli udział w Biegu Sponsorowanym i wsparli tę bardzo szlachetną i potrzebną akcję.
Dowód wpłaty zostanie udostępniony na stronie internetowej naszej szkoły.
