Pracujemy metodą projektu

Już w klasach młodszych uczniowie naszej szkoły pracują metodą projektów. Cieszy się to dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów. Chętnie prezentują efekty swojej pracy, a ucząc innych sami systematyzują wiedzę.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przebiegu projektu przyrodniczego w klasie 3d.
https://photos.app.goo.gl/kiSG6XRxdmAimPMFA
Małgorzata Radlak