Pracujemy metodą projektu

Opublikowano przez Elżbieta Lochyńska w dniu

Już w klasach młodszych uczniowie naszej szkoły pracują metodą projektów. Cieszy się to dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów. Chętnie prezentują efekty swojej pracy, a ucząc innych sami systematyzują wiedzę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przebiegu projektu przyrodniczego w klasie 3d.

https://photos.app.goo.gl/kiSG6XRxdmAimPMFA

Małgorzata Radlak

Kategorie: Projekty