SPACERY PO WROCŁAWIU – etap IX

Opublikowano przez Michał Siudzik w dniu

W dniu 18 kwietnia  spacerowaliśmy po parku Szczytnickim  – oglądaliśmy kościółek
ogród japoński, aleję wiśni japońskich/sakury. Następnie wspinaliśmy się na Kilimandżaro.
Podczas wycieczki odbyło się spotkanie z uczestnikiem wyprawy na  Kilimandżaro w Afryce z panem Kolakiem.
W spacerze uczestniczyła 25 osób. Było słonecznie i ciekawie.

Z turystycznym pozdrowieniem

Bożena Szumowska