SPACERY PO WROCŁAWIU – etap IX

W dniu 18 kwietnia spacerowaliśmy po parku Szczytnickim – oglądaliśmy kościółek
ogród japoński, aleję wiśni japońskich/sakury. Następnie wspinaliśmy się na Kilimandżaro.
Podczas wycieczki odbyło się spotkanie z uczestnikiem wyprawy na Kilimandżaro w Afryce z panem Kolakiem.
W spacerze uczestniczyła 25 osób. Było słonecznie i ciekawie.
Z turystycznym pozdrowieniem
Bożena Szumowska



















