Światowy Dzień Różnorodności Kulturowej

W dniach 19, 20 i 21 maja klasy 1-3 miały okazję wspólnie świętować Światowy Dzień Różnorodności Kulturowej. Z tej okazji w szkole stanęła wyjątkowa, kulturowa fotobudka, która stała się miejscem radosnych spotkań, integracji i wspaniałej zabawy.
Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, przyciągając rzesze uczniów. Inicjatywa upłynęła w atmosferze kreatywności i zaangażowania, a uczestnicy z wielkim entuzjazmem włączyli się w promowanie idei otwartości.
Nasze ogromne podziękowania kierujemy do Pana Michała Siudzika, który z wielkim zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem uchwycił te piękne momenty w swoim obiektywie. Dzięki Pana pracy mamy wspaniałą dokumentację tego święta! Wszystkie zdjęcia zostały wydrukowane i przekazane dzieciom jako pamiątki.
Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej, tegoroczny Dzień Różnorodności Kulturowej stał się pięknym świadectwem tego, jak otwarta i zgrana jest nasza szkoła. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!
Organizatorki fotobudki
Paulina Herkt i Gabriela Siemiątkowska


