Szkolny Konkurs Talentów

Opublikowano przez Michał Siudzik w dniu

18 maja w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Talentów, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje wyjątkowe umiejętności i pasje. Wydarzenie dostarczyło wszystkim wielu emocji, radości oraz niezapomnianych występów.

Po burzliwych obradach jury wyłoniło zwycięzców:

I miejsce – Aleksandra Matusiak i Miłosz Łojczuk/ klasa 3b
II miejsce – Milena Wrześniak/ klasa 2a
III miejsce (ex aequo) – Artur Wdowikowski/klasa 3c, Barbara Pachciarek/ klasa 2a, Borys Stanulewicz/ klasa 2c

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za odwagę, zaangażowanie i wspaniałe występy. Każdy pokaz był wyjątkowy i zasługuje na ogromne uznanie.

Dziękujemy również publiczności za stworzenie wspaniałej atmosfery. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnej edycji konkursu!