„Witajcie w naszej bajce”

Opublikowano przez Elżbieta Lochyńska w dniu

21.05.26 klasa 3d zorganizowała przedstawienie dla rodziców i dziadków pt,,Witajcie w naszej bajce’’. Młodzi aktorzy wystąpili na scenie ODT Światowid i czuli się w swojej roli bardzo naturalnie. Rodzice i dziadkowie byli zachwyceni występem swoich pociech i prezentem jaki otrzymali.

Wychowawczyni p. Małgorzata Radlak jest dumna ze swoich uczniów 😁

GALERIA ZDJĘĆ: https://photos.app.goo.gl/TPpBuwwnTteXMXQcA