Wrocławskie krasnale – wyniki

Z dumą informujemy, że 20 maja reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce w XXV finale konkursu „Wrocławskie Krasnale”!
Ten sukces to wynik wielu tygodni pracy, spotkań oraz wielu ćwiczeń i prób.
Skład zwycięskiej drużyny:
1. Aleksandra Matusiak 3b
2. Joanna Sobolewska 3a
3. Hanna Olszewska 3d
Osoby wspomagające zespół w trakcie występu:
1. Bruno Bajbak 2b
2. Michał Brodiuk 3b
Cała drużyna zaprezentowała przedstawienie na podstawie legendy „Jak rycerz Henczko z diabłem wygrał”. Gra aktorska, ogromne zaangażowanie oraz kreatywność grupy zachwyciły komisję konkursową. Jurorzy bardzo wysoko ocenili poziom artystyczny i nie szczędzili naszym reprezentantom pochwał, doceniając ogromny trud włożony w to przygotowanie.
Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi – Wasza wspólna praca przyniosła wspaniały efekt! Życzymy Wam dalszych sukcesów artystycznych oraz tego, abyście z taką samą pasją dalej zwiedzali i odkrywali Wrocław oraz jego tajemnice 🙂
Bożena Surowiec, Jadwiga Lubicz Miszewska, Gabriela Siemiątkowska i Katarzyna Surowiec


