Euroweek

Opublikowane przez Stanisław Gmyrek w dniu

EUROWEEK 27.09-01.10.2021

W ostatnim tygodniu trzy klasy: 8B, 8E i 5C wyjechały na pięciodniowy obóz językowy EUROWEEK do Długopola Zdroju. Wszystkie zajęcia odbywały się w języku angielskim – dzieci miały możliwość poznania kultury Mongolii, Meksyku i Kazachstanu. Zajęcia rozpoczynały się zaraz po śniadaniu, a kończyły ok. godz. 20.00 dyskoteką. Wszystkie aktywności odbywały się w formie zabaw, gier, prezentacji, pokazów, tańców i śpiewu. Uczniowie byli zachwyceni! Nie tylko zaprzyjaźnili się z wolontariuszami z odległych krajów, ale dzięki fantastycznym zabawom integracyjnym, poznali się jeszcze lepiej i polubili z uczniami innych klas. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał imienny certyfikat. Kto wie, kiedy w życiu przydadzą im się zdobyte umiejętności, wiedza i kompetencje?