Polityka prywatności

INFORMACJA O PLIKACH COOKIES I POLITYCE PRYWATNOŚCI SERWISU www.sp91.wroclaw.pl

Witryna używa plików cookies.

Są to niewielkie pliki tekstowe, wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedzamy i zapisywane na urządzeniu końcowym (komputerze, laptopie, smartfonie), z którego korzystamy podczas przeglądania stron internetowych.

W plikach „cookies”, znajdują się różne informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych.

Użytkownik w każdej chwili może zmienić w swojej przeglądarce ustawienia dotyczące plików cookies. Może to jednak spowodować utrudnienia w przeglądaniu serwisów internetowych.

Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko serwisu Szkoły Podstawowej nr 91.

Informujemy, że serwis zawiera odnośniki do innych stron WWW, co do których nie ponosi odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności tam ustaloną.

W przypadku zmiany obowiązującej polityki prywatności, wprowadzone zostaną odpowiednie modyfikacje w treści polityki prywatności.