Podsumowanie zbiórki darów na rzecz schroniska dla zwierząt

Opublikowane przez Elżbieta Lochyńska w dniu

Przez cały miesiąc zbieraliśmy dary dla bezdomnych zwierząt. W akcji brali udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Przychodzili też mieszkańcy naszego osiedla z różnymi smakołykami dla czworonogów. Zebraliśmy mnóstwo karmy mokrej, suchej, zarówno dla psów jak i kotów. Przynieśliście bardzo dużo koców, ręczników, przysmaków, a nawet posłania oraz drapaki.

Rzeczy zostały podzielone sprawiedliwie pod czujnym okiem naszej nieocenionej pani woźnej – Elżbiety Kępińskiej. Pomagali jej w tym szkolni wolontariusze.

Dnia 1 października br. dwóch rodziców naszej szkoły: pan Piotr Bujnowski oraz pan Filip Przybyszewski pojechali autami wypełnionymi po brzegi rzeczami dla zwierząt do wrocławskiego schroniska przy ul. Ślazowej oraz do siedziby Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Jaworze. Część karmy została też przekazana pani, opiekującej się bezdomnymi kotami na naszym osiedlu.

W imieniu czworonogów dziękujemy wszystkim osobom, które aktywnie uczestniczyły w akcji!

Dorota Bąk, Izabela Wciórka, Katarzyna Zdonek