Podsumowanie akcji pomocy zwierzętom z Ukrainy

Opublikowane przez Elżbieta Lochyńska w dniu

Kochani, dobre wieści! Zaangażowanie w pomoc zwierzętom wśród uczniów klas I-III jest imponująca!

Sklepik Małego Samorządu zebrał w ciągu tygodnia 1337 zł, klasa II c z wychowawczynią Panią Kingą Steckiewicz przekazała 92 zł, anonimowy darczyńca przekazał 71 zł. W sumie zebraliśmy 1500 zł.

W wyniku głosowania przez dzieci z klas 1-3 pieniądze zostały przekazane następującym fundacjom: Fundacja dla Szczeniąt Judyta -500 zł, wrocławska Ekostraż – 500 zł, Centaurus – 500 zł. Kopie przelewów umieszczone są na tablicy Małego Samorządu – blok A, parter.

Wszystkie otrzymane dary w postaci karmy dla kotów oraz psów przekazaliśmy Fundacji Centaurus, na Dworzec Główny oraz do wrocławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Otrzymaliśmy również podziękowania za zaangażowanie i złożone dary.

WSZYSTKIM BIORĄCYM UDZIAŁ W AKCJI BARDZO DZIĘKUJEMY
Nie kupuj- adoptuj! Zwierzęta w schronisku czekają!