Szanowni Państwo,

w tym roku nasza Szkoła przeżywa XXX lecie swojego istnienia. Jest to wielkie święto wszystkich tych, którzy od 30 lat tworzą naszą społeczność szkolną. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach i nauczycielach, ale przede wszystkim o Was, naszych wspaniałych, zdolnych, osiągających wielkie sukcesy uczniach, pamiętamy o wszystkich absolwentach dumnie reprezentujących naszą Szkołę, pamiętamy o Waszych rodzicach i wszystkich dobroczyńcach SP91, o wszystkich pracownikach administracyjnych, nauczycielach, którzy dzielnie przed laty pracowali nad wykształceniem Waszych starszych kolegów i koleżanek.

W związku z tym, w środę 11 maja 2022 o godzinie 11:00 odbędą się w naszej Szkole uroczystości. Zachęcamy do zapoznania się z folderem, w którym zamieszczono spis najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w naszej Szkole w ciągu minionych 30 lat.

O godzinie 9:30 w kościele świętej Faustyny zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich pracowników, nauczycieli, uczniów i rodziców.