W środę 22 czerwca gościliśmy w naszej szkole niezwykle sympatycznego i utytułowanego
Reprezentanta Polski w lekkoatletyce Pana Łukasza Krawczuka.
Uczniowie klas III – VII z zainteresowaniem wysłuchali opowieści o pasji halowego Mistrza i Rekordzisty Świata w sztafecie 4x400m; zadawali pytania, robili selfie z Mistrzem, otrzymali najprawdziwsze autografy, a na koniec – kilkunastoosobowa reprezentacja wzięła udział w zajęciach, które poprowadził dla nich Pan Łukasz. Razem z Mistrzem zachęcamy do skorzystania w wakacje z bezpłatnych treningów –
zacznijcie swoją przygodę z lekkoatletyką!
Zajęcia będą się odbywać w każdy wtorek wakacji o godzinie 17.00 na Stadionie
Lekkoatletycznym LO nr 2 przy ul. Parkowej.

Więcej informacji na stronie

www.facebook.com/lekkoatletykaWKS
A oto foto i video relacja ze spotkania
https://photos.app.goo.gl/RGbJiU24RCFmsQNd6