Podsumowanie Biegu Solidarności

Opublikowane przez Stanisław Gmyrek w dniu

Podsumowanie Biegu Solidarności

10 września, przy pięknej pogodzie, tradycyjnie wystartowaliśmy w Biegu Młodzików. W każdej kategorii wiekowej mieliśmy swoich reprezentantów! Dzięki ogromnej mobilizacji i zaangażowaniu nauczycieli, rodziców a przede wszystkim uczniów po raz kolejny odnieśliśmy zwycięstwo! – ze zgłoszonych przez nas 100 zawodników na mecie sklasyfikowano aż 97!

W piątek 16 września w szkole odbył się apel, podczas którego przedstawiliśmy wyniki w obecności społeczności szkolnej – robiliśmy zdjęcia, gratulowaliśmy uczestnikom, wyróżniliśmy indywidualne wysokie miejsca…

Czekamy jeszcze na realizację nagrody, którą jest pobyt w Hotelu Piotr w Boguszowie- Gorcach dla 17 osób. Decyzją Dyrektora Szkoły zostały podjęte negocjacje ze sponsorem tak, aby umożliwić wyjazd dla dużo większej ilości uczniów – bądźmy dobrej myśli 🙂

O efektach rozmów poinformujemy Was wkrótce.

Zachęcamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem Organizatora http://solidarnosc.wroc.pl/30-bieg-solidarnosci-do-poludnia-w-sloncu/ a także naszą fotorelacją:

https://photos.app.goo.gl/9usUzSWtEfTmFMUm6