Wiosenna akcja charytatywna

Przez cały marzec w naszej szkole odbywała się Wiosenna akcja charytatywna na rzecz chorych dzieci znajdujących się w Zgromadzeniu Sióstr św. Józefa w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Wierzbicach koło Wrocławia. Organizatorami był wolontariat przy parafii św. Faustyny we współpracy z naszą szkołą.

Nasi uczniowie przynosili ozdoby świąteczne oraz  od 28 do 31 marca, od około godziny 14-15 do godziny 20-21 piekli smakołyki w szkolnej kuchni.

Na kiermasz oddaliśmy: 191 chlebków do święconki, 83 zestawy babeczek, 14 ciast i 1 sernik oraz wyżej wymienione ozdoby.

2 kwietnia 2023 11 uczniów wraz z panią Kasią aktywnie wzięło udział w kiermaszu na rzecz chorych dzieci.  Zbieraliśmy pieniądze na pompy żywieniowe.

Pięknie dziękuję, Wszystkim osobom zaangażowanym w akcję charytatywną!