Wyjazd dzieci do Wierzbic

WYJAZD DZIECI DO WIERZBIC W DNIU 18 LISTOPADA 2023R I AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ CHORYCH DZIECI
Chciałabym podziękować Wszystkim uczniom, rodzicom, opiekunom i nauczycielom, którzy wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz chorych dzieci w Wierzbicach oraz w wyjeździe do ich Ośrodka w dniu 18 listopada 2023r.
W akcji udało nam się zebrać 25 paczek pieluch, dużą papierową torbę skarpetek, małą torbę papierową maskotek i 2 lalki Emma, środki higieniczne (m.in. szampony, mydła w płynie, proszek do prania, mokre chusteczki) oraz gerbery, musy i soczki.

Miło mi jest przekazać podziękowania dla Szkoły i Wszystkich osób zaangażowanych w akcję charytatywną od Pani Iwony Iwanków Dyrektora Zakładu Opiekuńczo Leczniczego .

W dalszym ciągu serdecznie zapraszam do pomocy chorym dzieciom, brakuje im szeregu rzeczy – najpotrzebniejsze to:

• duże ręczniki do kąpieli w basenie (do rehabilitacji)
  • bardzo potrzebne są body, koszulki polo i skarpetki w różnych rozmiarach, mogą być również inne ubrania (nowe)
  • Pampersy (pieluchy) dla dorosłych XS,S,M, dla dzieci od 1 do 6
  • środki higieniczne m.in. szampony, mydła w płynie, proszki, mokre chusteczki, dezodoranty, sudokremy, emolienty do mycia i smarowania, kremy do rąk i twarzy, Vanish’e, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, oliwki, balsamy
  • bardzo potrzebne są skarpetki w różnych rozmiarach
  • śliniaki nieprzemakalne większe i dla dorosłych, śliniaki silikonowe z ociekaczami dla dzieci i dorosłych,
  • butelki i smoczki do karmienia +6mc, + 9mc, +12 mc
  • kubki niekapki
  • łyżeczki plastikowe wielorazowego użytku do karmienia dzieci (nie jednorazowe)
  • rękawiczki lateksowe (S,M,L)
  • lampki nocne (mogą być używane)

W holu szkoły wystawione są dwa kartony, do których można składać te rzeczy.
Z góry dziękujemy za dobre serce i pomoc dzieciom. 🙂