Podsumowanie akcji charytatywnej

Serdecznie dziękujemy Wszystkim osobom, które wzięły udziału w akcji charytatywnej na rzecz bezdomnych mieszkańców schroniska Brata Alberta w Szczodrem. W dniach 11-15 grudnia 2023r. w szkolnej kuchni piekliśmy, ozdabialiśmy, dekorowaliśmy i pakowaliśmy pierniczki. Wraz z wolontariatem przy parafii św. Faustyny część dzieci pomagała; na kiermaszu w dniu 17 grudnia; przy sprzedaży szkolnych wypieków oraz ozdób i wieńców zgromadzonych przez wolontariat parafialny. Na kiermaszu udało się zebrać 5349,50 zł. Pieniądze będą przeznaczone na część zakupu pralnicy dla osób mieszkających w schronisku Brata Alberta w Szczodrem. Koszt pralnicy to 18 tyś zł.
Mieszkańcom schroniska potrzebne są jeszcze męskie ubrania (mogą być nowe lub używane – uprane, uprasowane i poskładane), męskie buty (mogą być używane i czyste), ręczniki (mogą być nowe lub używane, ale uprane i poskładane) oraz bielizna męska (nowa).
Rzeczy te można zanieść do parafii św. Faustyny do salki pod kościołem w dniach: środa (10 stycznia) w godzinach 17-18 oraz sobota (13 stycznia) w godzinach 10-11. Ze względu na ferie proszę nie przynosić rzeczy do szkoły.
W razie pytań proszę się kontaktować z p. Kasią Miklos-Mościcką.
Pięknie dziękujemy za Państwa dobre serca i pomoc!!!