Święto Flagi i Święto Konstytucji 3-go Maja

Opublikowane przez Michał Siudzik w dniu

W dniu 26 kwietnia 2024 roku odbył się na sali gimnastycznej apel  dla klas IV-VIII z okazji Święta Flagi i Święta Konstytucji 3-go Maja. Prowadzili go uczniowie klas VIIa i VIIc. Pięciu uczniów recytowało wiersze, pokaz akrobatyczny zaprezentowały dwie uczennice klasy VIa na tle tańca z szarfami wykonanymi przez 8 uczniów z klasy VIIa; solowo, dwa utwory patriotyczne, przepięknie zaśpiewała uczennica klasy VIIb, resztę utworów zaśpiewali uczniowie klas V, poloneza zatańczyło osiem par z klas VIII. Na koniec apelu zostały rozdane nagrody z konkursów: AED, "Karykatury Ojców Niepodległej", "Najbardziej Oryginalna Ozdoba Świąteczna",  "Marzanna" oraz zostały rozdane drobne upominki uczniom, którzy wzięli udział w Paradzie Niepodległości w listopadzie 2023r. Po zakończonym apelu każdy uczeń i nauczyciel otrzymał muffinkę w barwach flagi.