FESTYN RODZINNY – DZIĘKUJEMY

Opublikowane przez Edyta Kowalska w dniu

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie
i organizację wspaniałej  imprezy rodzinnej.

Dziękujemy Rodzicom, którzy poświęcili czas i włożyli wiele wysiłku przygotowując moc atrakcji oraz dopilnowując aby wszyscy bawili się dobrze i bezpiecznie.

Dziękujemy Nauczycielom za zaangażowanie, kreatywność, dbanie o dobrą atmosferę i bezpieczeństwo podczas festynu oraz przygotowanie uczniów do występów artystycznych.

Dziękujemy Pracownikom obsługi za ciężką pracę i wysiłek włożony w organizację tej  niepowtarzalnej imprezy oraz Paniom kucharkom z przedszkola, że mogliśmy w ferworze zabawy posilić się pyszną grochówką.

Dziękujemy sponsorom, którzy  wsparli nasz festyn obdarowując dzieci lodami.

Dziękujemy Pracownikom Straży Miejskiej i Policji za uatrakcyjnienie naszego festynu.

Dziękujemy uczniom naszej szkoły za postawę, zachowanie i piękne występy  w programie artystycznym.

Dziękujemy!