KONKURS RADY NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

Opublikowane przez Edyta Kowalska w dniu

Rada Rodziców zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie o tematyce świątecznej, pt. Kartka na Boże Narodzenie, w ramach którego należy przygotować projekt kartki świątecznej. Kartka musi zostać wykonana jednostronnie, w formacie A4, nie może być to kartka składana.

Kartkę w formacie A4 należy wykonać metodą płaską, ponieważ nagrodzone i wyróżnione prace będą skanowane. Każdy uczeń może do konkursu zgłosić jedną pracę wykonaną samodzielnie w szkole lub w domu. Każda praca musi zostać czytelnie podpisana na odwrocie: imieniem, nazwiskiem oraz zawierać informację z jakiej klasy jest uczeń. Prace nie podpisane, nie mogą brać udziału w konkursie. Szczegóły określa regulamin konkursu zamieszczony na stronie szkoły.

Prace należy złożyć najpóźniej do 15 listopada 2024 r. w kartonie przy portierni lub w sekretariacie szkoły.
O wynikach konkursu oraz rozdaniu nagród poinformujemy do 29.11.2024 r. Każdy uczeń nagrodzony i wyróżniony otrzyma dwie profesjonalnie wydrukowane kartki świąteczne ze swoją pracą.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie