KONKURS DLA KLAS I-III

Opublikowane przez Elżbieta Lochyńska w dniu

KONKURS PLASTYCZY “Dokąd nocą tupta jeż”

Szkoła Podstawowa nr 25 im. Franciszka Juszczaka we Wrocławiu zaprasza dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych we Wrocławiu do udziału w miejskim konkursie plastycznym “Dokąd nocą tupta jeż?”

Tematyka konkursu: Portret JEŻA – mogą być realistyczne lub w postaci bajkowej. Ważne by jeż był głównych bohaterem pracy i zajmował czołowe miejsce.
Technika wykonania prac: 2D z użyciem np. bibuły, włóczki, żołędzi, wykałaczek itp. (wskazanie zabezpieczenia materiałów sypkich)

Format prac: A4 lub A3

Termin składania prac do 4 listopada 2024r w sali 104 u Pani Eli Lochyńskiej. Prace zostaną zawiezione do szkoły organizującej konkurs 5.11.2024 r.

U Pani Eli można również pobrać zgodę na udział w konkursie, którą powinien podpisać rodzic uczestnika.

ZAPRASZAM !