Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Opublikowane przez Elżbieta Lochyńska w dniu

Zapraszam uczniów naszej szkoły (klasy I-VIII) do udziału w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym: „Jeszcze będzie pięknie znów – świat po pandemii Covid-19”. Organizatorem konkursu jest Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże” w Szczecinie.
Celem konkursu jest wyrażanie emocji poprzez aktywność plastyczną, zaprezentowanie odczuć i przemyśleń związanych z nową otaczającą nas rzeczywistością.

Tematem prac ma być optymistyczna wizja świata po zakończeniu pandemii Covid-19, ukazanie mieszkańców naszej planety, którzy na powrót cieszą się życiem we wszelkich jego przejawach, delektują się pięknem przyrody i czerpią pełnymi garściami z możliwości, jakie stwarza im świat.

Format pracy: A3 lub A2
Technika: dowolna, płaska

Kategorie wiekowe: 5-7 lat, 8-10 lat, 11-13 lat, 14-16 lat.

Wszystkich chętnych do udziału w konkursie zapraszam do sali 104, gdzie można otrzymać dodatkowe informacje oraz pobrać zgodę na udział w konkursie.

Prace można przynosić do sali 104 do dnia 1.10.2021

Zachęcam!

Elżbieta Lochyńska

Format pracy: A3 lub A2
Technika: dowolna, płaska

Kategorie wiekowe: 5-7 lat, 8-10 lat, 11-13 lat, 14-16 lat.

Prace można przynosić do sali 104 do dnia 1.10.2021

Zachęcam!