!!! Wyniki egzaminów!!! Wielki sukces naszej szkoły !!!

Mamy się czym pochwalić!!! Uczniowie klas ósmych napisali swój pierwszy egzamin na złoty medal! Poniżej prezentujemy średnie procentowe wyniki z egzaminów naszej szkoły na tle wyników okolicznych szkół oraz Wrocławia. Gratulujemy naszym uczniom tak wielkiego sukcesu i życzymy wielu wspaniałych chwil w nowych szkołach!

1. Szkoły Wielkiej Wyspy na tle miasta Wrocławia

Wyniki z języka polskiego
Wyniki z matematyki
Świetny wynik z języka angielskiego!!!

SP91 na przestrzeni lat w porównaniu z średnią wrocławską!

Język angielski

Oficjalne wyniki są dowodem na to, że nasza szkoła plasuje się w ścisłej czołówce. Dziękujemy uczniom za tak wielkie sukcesy, dziękujemy wszystkim nauczycielom i rodzicom za ogrom pracy i serca włożone w wychowanie i wykształcenie naszych wspaniałych absolwentów!!!

„Marsz, marsz orlęta po najwyższe laury
Dzisiaj jeszcze my pisklęta, jutro dumne orły!

Hymn Szkoły Podstawowej nr 91

Trzymajmy tak dalej!!!

Wszystkie powyższe wyniki podane są w procentach [%]. Źródło: „Egzamin ósmoklasisty | Wrocław – Okręgowa Komisja Egzaminacyjna” https://oke.wroc.pl/egzamin-osmoklasisty/