Akcja charytatywna „Podaruj Mikołaja”.

Opublikowane przez Michał Siudzik w dniu

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie, nauczyciele i rodzice. Jako społeczność szkolna włączyliśmy się do akcji przez, którą chcemy pomóc samotnym matko i ich pociechom. Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie IV edycji akcji Podaruj Mikołaja. Akcja ma za zadanie wspomóc Dom Samotnej Matki (Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla ofiar przemocy w Rodzinie) we Wrocławiu przy ul. Bora Komorowskiego 31.

Potrzebne są: żywność z długim terminem przydatności, konserwy, słodycze, kosmetyki, pampersy, zeszyty, przybory szkolne, lampki nocne.

Wyżej wymienione produkty, od poniedziałku można przynosić do szkoły i przekazywać w ręce wolontariuszy. W holu szkoły będzie stanowisko do tego celu przeznaczone.

20 grudnia zebrane dary zostaną przekazane Stowarzyszeniu Nowy Wrocław, które organizuje akcję.

Z góry dziękujemy.