Bieg Solidarności

Szanowni Państwo!

Z radością zapraszam dzieci w wieku 7 – 12 do wzięcia udziału w tegorocznym Biegu Solidarności, który odbędzie się w okolicy hotelu Wodnik ul. na Grobli, Wrocław dnia 7.09.2024r. To wyjątkowe wydarzenie i nie tylko okazja do aktywności fizycznej, ale także szansa na wspólne spędzenie czasu w radosnej atmosferze!

Główna Nagroda:
Jeśli zdecydujecie się na udział w biegu, macie szansę na główną nagrodę – wyjazd do urokliwego hotelu Piotr w Boguszowie-Gorcach!

Atrakcje dla Dzieci:
Podczas trwania biegu jest wiele atrakcji dla najmłodszych:

• Strefa zabaw z animacjami
  • Malowanie twarzy
  • Warsztaty plastyczne itp.

Przyjdźcie, biegnijcie i bawcie się razem z nami! To doskonała okazja, aby zadbać o zdrowie, świetnie się bawić i wspierać ideę solidarności.

Zachęcamy do zapisów i udziału, a przede wszystkim do zabrania ze sobą całych rodzin! Razem stworzymy niezapomniane wspomnienia!
Trasa biegu: 1km
Zgody do pobrania przy wejściu do szkoły.
Liczba miejsc ograniczona –
Zapisujemy pierwsze 100 osób.
Klasy I – III proszone są o przekazanie zgód wychowawcom lub nauczycielom wf.
Klasy IV – VI nauczycielom wychowania fizycznego.
Więcej informacji: http://solidarnosc.wroc.pl/zapisy-na-32-bieg-solidarnosci/

Do zobaczenia na biegu!