Dzień Otwarty Szkoły za nami!

W środę 2 marca w naszej szkole miało miejsce wydarzenie pt. „Drzwi Otwarte” dla przedszkolaków. Naszą szkołę odwiedziły dzieci wraz z rodzicami. Przedszkolaki z zerówki poznały panie uczące w klasach trzecich, pooglądały kolorowe sale lekcyjne na bloku dzieci młodszych. Następnie zwiedziły świetlicę szkolną, gdzie można było zobaczyć gry planszowe, sale świetlicowe oraz znajdujące się w podziemiu szatnie. Potem dzieci zapoznały się z zajęciami z szermierki i taekwondo, pokonały tor przeszkód i dotarły do sali gimnastycznej, gdzie widziały uczniów grających w siatkówkę. Następnym punktem zwiedzania była sala chemiczna. W niej można było potrzymać w rękach probówki, menzurki itp. Dalej przedszkolaki zwiedzały salę biologiczną, w której największą atrakcją były hodowle mrówek i szkielet człowieka. Zwiedzanie szkoły kończyło się w czytelni i bibliotece szkolnej. Tam można było zapoznać się z podręcznikami dla pierwszoklasistów i książeczkami dla dzieci. Na korytarzu wystawione były zdjęcia dotyczące życia szkoły.