Finał Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach!

Opublikowane przez Stanisław Gmyrek w dniu

Bracia Mateusz i Łukasz Uhryn wystartują

w Finałach Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach Klasycznych w 2022 roku!!!
Utalentowani bracia Mateusz i Łukasz Uhryn, którzy z powodzeniem (wraz z Alicją
i Markiem Szreter) w styczniu reprezentowali naszą szkołę w Finale Dolnego Śląska Igrzysk
Dzieci w Szachach, wywalczyli awans do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów
w Szachach Klasycznych w 2022 roku!!!
W Jastrzębiej Górze odbyły się Półfinały Mistrzostw Polski w Szachach Klasycznych,
w których Mateusz, uczeń klasy 7d zajął bardzo wysokie miejsce i tym samym wywalczył
awans do przyszłorocznych Finałów Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach Klasycznych.
Z całej Polski, spośród 100 startujących w półfinałach zawodników tylko dziesięć pierwszych
osób wywalczyło ten awans!
Mateusz trenuje również siatkówkę i wraz z drużyną IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice
awansował do Finałów Mistrzostw Dolnego Śląska!
Młodszy z braci – Łukasz Uhryn – uczeń klasy 6b startował w Eliminacjach  Strefy Lubusko