Mistrzostwa Wrocławia w piłce siatkowej „4” chłopców.

W CZWARTEK 9.06 2021r odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w piłce siatkowej „4” chłopców. Nasi uczniowie znaleźli się wśród najlepszych 6 zespołów we Wrocławiu. Po rozegraniu 4 meczów w rundzie zasadniczej, które zakończyły się naszym zwycięstwem przyszedł czas na finał.
Mecz ten był dla naszej reprezentacji dużym wyzwaniem ponieważ rywalizowaliśmy o 1 miejsce z SP 50, która jest szkołą sportową, specjalizującą się w piłce siatkowej i niepokonaną od co najmniej 10 lat.
Dlatego wynik jaki osiągnęliśmy tym bardziej Nas cieszy. Jestem dumna ze swoich zawodników, którzy potrafili stawić czoła takiemu przeciwnikowi na jego terenie, walczyć jak równy z równym i na koniec zdobyć złoty medal. To co osiągnęliśmy jest wynikiem naszej ciężkiej pracy, postawy i zaangażowania na treningach.

Zajęliśmy 1 miejsce i zostaliśmy MISTRZAMI WROCŁAWIA W PIŁCE SIATKOWEJ „4” CHŁOPCÓW w roku szkolnym 2020/2021.

A oto lista Mistrzów Wrocławia

1. Bałowski Mikołaj 7d