Pogrzeb Krzysia Senatora – absolwenta naszej szkoły

Opublikowane przez Stanisław Gmyrek w dniu

Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż wskutek tragicznego wypadku w dniu 30.04.2024 odszedł od nas ubiegłoroczny absolwent naszej szkoły,  Krzysztof Senator. Krzysiu był wzorowym uczniem, zawsze taktownym, uprzejmym a jednocześnie koleżeńskim. Był wzorem do naśladowania dla każdego ucznia w naszej szkole. Krzysiek był pełen życia, radości i miłości. Uwielbiał gry planszowe i granie w kosza, był najszybszy na sankach i był zawsze pierwszy do zabawy. Potrafił rozśmieszyć każdego, miał zaraźliwe poczucie humoru. Jego energia i entuzjazm udzielały się każdemu. Jego niespodziewane odejście pozostawiło w naszych sercach pustkę, która nigdy nie zostanie wypełniona. Zapamiętamy go uśmiechniętego i cieszącego się życiem. W tym roku szkolnym rozpoczął naukę w 13 Liceum Ogólnokształcącym we Wrocławiu. Jego pogrzeb rozpocznie się liturgią pogrzebową 11 maja 2024r (sobota) o godz. 9:30 w kaplicy cmentarnej przy ul. Smętnej we Wrocławiu.

Kategorie: Aktualności