Rekrutacja do kl. 1 usportowionej i kl. IV sportowej

W roku szkolnym 2024/2025 jest możliwość utworzenia w naszej szkole kl. IV o profilu sportowym.

Nasza szkoła ma wieloletnie tradycje sportowe, co przekłada się na sukcesy naszych uczniów. Oferta skierowana jest do uczniów klas czwartych (dziewcząt i chłopców) uzdolnionych sportowo i lubiących sport, pragnących rozwijać swoje umiejętności i talenty. Zadaniem szkoły jest stworzenie uczniom optymalnych warunków umożliwiających łączenie zajęć sportowych z realizacją zajęć dydaktycznych. Oddział zostanie utworzony w przypadku zebrania wymaganej minimalnej ilości 25 osób.

Postępowanie rekrutacyjne rozpocznie się 06.05.2024 r. Dokładniejszy harmonogram zostanie opublikowany w późniejszym terminie.

Zachęcamy do skorzystania z oferty! Oferta skierowana jest do uczniów tegorocznych klas trzecich.

W roku szkolnym 2024/2025 planujemy również utworzyć kl. I – usportowioną, która będzie miała znacznie zwiększoną ilość godzin wychowania fizycznego. Będziemy w niej realizować zajęcia ogólnorozwojowe, gimnastykę oraz zapoznamy dzieci
ze wszystkimi grami zespołowymi.

Dokładniejszy harmonogram zostanie opublikowany w późniejszym terminie.