Urodziny Stefanii Sempołowskiej w Światowidzie

„Nauczycielka, działaczka oświatowa, rewolucjonistka, pisarka, intelektualistka, dobra znajoma Marii Dąbrowskiej i Janusza Korczaka, rzeczniczka praw dzieci – Stefania Sempołowska nadal nas inspiruje. Światowid przy Sempołowskiej 54A zaprasza Jej urodziny!

W programie znajdziecie zakręcone warsztaty recyklingowe dla dzieci, familijne spotkanie z Katarzyną Gubałą i jej nieoczywistą kuchnią roślinną (zamiast tortu wspólnie stworzymy też urodzinowe „coś na ząb”), babskie (niekoniecznie!) warsztaty herstoryczne z Joanną Hytrek-Hryciuk (spośród ciekawych bohaterek wybierzemy jedną i nazwiemy skwer przy ośrodku jej imieniem). Trwać będzie również bezpłatna wymiana książek, a w finale zabrzmi idący pod prąd wszelkich utartych schematów – Mikromusic!”

Szczegóły na stronie: >>> LINK <<<