XI Dolnośląski Konkurs Młodego Programisty

Zapraszam do udziału w XI Dolnośląskim Konkursie Młodego Programisty. Zgłoszenia przyjmuje p. Stanisław Gmyrek i nauczyciele informatyki.

Szczegóły na stronie >>> LINK <<<

REGULAMIN DKMP

REGULAMIN

1. Organizatorem „XI Dolnośląskiego Konkursu Młodego Programisty” jest Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi, zwana dalej Organizatorem.
  2. Konkurs organizowany jest na szczeblu wojewódzkim.
  3. Konkurs jest bezpłatny i ogólnodostępny.
  4. Honorowym Patronem Konkursu jest Kurator Oświaty we Wrocławiu.
  5. Szkolnym Organizatorem jest nauczyciel organizujący konkurs w swojej szkole.
  6. Konkurs organizowany w roku szkolnym 2021/2022 składa się z następujących etapów:

– Pierwszy etap:

Rejestracja uczestników konkursu, poprzez internetowy formularz w okresie od 25 listopada 2021 r. do 6 marca 2022 r.

Etap szkolny, w którym Szkolny Organizator wybiera max. 3  najlepsze prace i przesyła je do SP 76 do 11 marca 2022r.

– Drugi etap: ocena przesłanych przez szkolnych organizatorów prac przez Organizatorów w terminie do 24 marca 2022 r. Spośród nadesłanych prac Komisja Konkursowa wybiera 10 finalistów.

– Trzeci etap – Finał Dolnośląski, w którym uczniowie prezentują 10 finałowych prac odbędzie się 2 kwietnia 2022 r.

1. Gala konkursu (jeśli warunki na to pozwolą w formie stacjonarnej) odbędzie się
    2 kwietnia 2022 r.
  2. Konkurs skierowany jest dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej.
  3. Prace umieszczone zostają na nośnikach zewnętrznych i przesłane z opisem programu, kodem źródłowym, skompilowanym plikiem z rozszerzeniem np. (.exe, .com, sb2), adresem zwrotnym i danymi ucznia do SP 76.
  4. Język programowania dowolny (kompatybilny z Windows 7/8/10).
  5. W przypadku uszkodzonego nośnika, braku kodu źródłowego lub braku pliku wykonywalnego (.exe, .com, sb2), praca zostaje zdyskwalifikowana.
  6. Wszelkie prawa do programu zachowuje jego autor.
  7. Uczeń pisze program samodzielnie według własnego pomysłu, nauczyciel lub rodzic może udzielić pomocy merytorycznej.
  8. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie i wysłanie zgłoszenia, które znajduje się na stronie http://www.sp76.wroclaw.pl/kmp, na adres organizatora do
    6 marca 2022 r.,
  9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo prezentacji programów.
  10. Za najlepsze programy przewidziane są nagrody i dyplomy, a dla opiekunów dyplomy uznania.
  11. Szkolny Organizator zobowiązany jest zapoznać uczestników z Regulaminem przed przystąpieniem do konkursu.
  12. W przypadku braku możliwości zorganizowania konkursu stacjonarnie, finał konkursu odbędzie  się zdalnie z pomocą aplikacji MS.Teams.
  13. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi. Rejestracja do konkursu jest równoznaczna z zapoznaniem się przez rejestrującego z zasadami przetwarzania danych osobowych oraz zebraniem od uczestników zgody na przetwarzanie danych i publikację wizerunku.
Kategorie: Konkursy