XI Wrocławski Bieg Sponsorowany

Opublikowane przez Michał Siudzik w dniu

21 marca 2024 roku uczniowie naszej szkoły przywitali wiosnę akcją charytatywną na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Był to już XI Wrocławski Bieg Sponsorowany, który jak co roku odbył się na Pergoli przy Hali Stulecia.

W biegu wzięło udział wiele wrocławskich szkół i przedszkoli, ale to nasza szkoła miała najliczniejszą grupę reprezentantów. Po wesołej rozgrzewce poprowadzonej przez organizatorów rozpoczął się bieg wokół nieczynnej jeszcze fontanny. Jeśli ktoś w trakcie pokonywania kolejnych okrążeń był głodny lub spragniony, mógł skorzystać z oferty rozstawionych stoisk i posilić się pysznymi drożdżówkami.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w biegu i wsparli tę bardzo ważną akcję. Z pewnością dla podopiecznych Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci wpłacone przez naszych Sponsorów datki będą dużym wsparciem.