Obiady

Informacje o obiadach

Aby można było korzystać z obiadów należy:
1. Pobrać i wydrukować egzemplarz deklaracji.
DEKLARACJA

2. Uzupełnić, podpisać i dostarczyć do sekretariatu szkoły.

Za obiady płacimy w dni robocze do końca każdego miesiąca, który poprzedza nowy miesiąc (czyli za październik płacimy do 30 września). Jeżeli ostatni dzień miesiąca wypada w sobotę lub niedzielę należy zrobić odpłatność w piątek. Niedokonanie wpłaty w powyższym terminie powoduje wstrzymanie wydawania obiadów.Nieobecności dzieci na obiadach należy zgłaszać najpóźniej do godz. 8:20 danego dnia na adres mailowy: obiady@sp91.wroclaw.pl lub osobiście w sekretariacie szkoły, odwołanie na piśmie. Nieobecności zgłaszane telefonicznie, bądź przez wiadomość na platformie Librus nie będą odliczane.
Wszystkie nieobecności zgłoszone z zachowaniem powyższego terminu będą odliczane od wpłaty za kolejny miesiąc (można samemu odliczyć).
Nie będą odliczane nieobecności niezgłoszone lub zgłoszone po terminie. W przypadku niedotrzymania powyższej zasady zamawiający obiady zostanie obciążony kosztami posiłku według podpisanej deklaracji.

MIESIĄCDNI OBIADOWE
Wrzesień18