Zajęcia projektowe w formie zdalnej

Wrocław, 20.04.2020r.
Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Otrzymaliśmy zgodę Gminy Wrocław

na kontynuację zajęć projektowych w formie zdalnej.

Realizowane będą zdalnie tylko te zajęcia, które mogą być w takiej formie przeprowadzone (tzn. m.in. z uwzględnieniem ich efektywności, korzyści dla ucznia, dostępności każdego ucznia do skorzystania z nich), dlatego decyzję o kontynuowaniu zajęć podejmą indywidualnie nauczyciele w porozumieniu z Zespołem Projektowym i poinformują uczniów o swojej decyzji.

Na platformie moodleSP91 jest zakładka Projekt, gdzie jest nazwa zajęć, nazwisko prowadzącego i dzień zajęć.

Prowadzący, skontaktują się ze swoimi grupami i przekażą informacje o sposobie oraz zasadach realizacji zajęć, bądź o ich zawieszeniu.

Uwaga!

Uczniowie, u których pojawią się problemy techniczne (awaria sprzętu komputerowego, potrzeba dodatkowego urządzenia, itp.) proszeni są o niezwłoczne zgłaszanie tego faktu, abyśmy mogli jak najszybciej udzielić wsparcia i pomocy 

iwona.olszewska@sp91.wroclaw.pl – koordynator Projektu lub sekretariat@sp91.wroclaw.pl

Uczniów i Rodziców bardzo prosimy o współpracę oraz utrzymywanie kontaktu z prowadzącymi. (moodleSP91, Librus, e-mail)