Koniec zajęć zdalnych

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Informujemy, że realizacja zajęć projektowych w formie zdalnej kończy się z dniem 12 czerwca.

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie, systematyczność i wytrwałość

Klasy III i VIII z powodzeniem zakończyły realizację swoich programów podnoszących kompetencje językowe, przyrodnicze, matematyczne – gratulujemy :), a pozostali uczniowie, miejmy nadzieję, wrócą do swoich zajęć we wrześniu.

Projekt jest w trakcie realizacji – przypominamy, że zakończenie jest przewidziane na marzec 2021 roku – przed nami jeszcze dużo ciekawych zadań    Nauczyciele wciąż odbywają szkolenia – on-line i stacjonarnie, zakończył się przetarg na wyczekiwany sprzęt do terapii integracji sensorycznej oraz Biofeedback J, dostarczane są pozostałe pomoce dydaktyczne – czekamy już tylko na powrót do szkoły!

Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia!

Zespół Projektowy