Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Z przyjemnością informujemy, że startuje realizacja zajęć w ramach Projektu „Szkoły Gminy Wrocław i Gminy Czernica to kompetencji skarbnica” – kontynuacja programów dla grup, które rozpoczęły nabywanie kompetencji w październiku 2019 roku a także zajęcia indywidualne Biofeedback oraz z elementami Integracji Sensorycznej, dla uczniów zrekrutowanych na początku projektu.

Przypominamy, że deklaracja udziału w projekcie obejmuje nie jeden rok szkolny, ale obowiązuje od dnia rozpoczęcia zajęć do momentu zakończenia realizacji programu poszczególnych zajęć

Ze względu na wprowadzone w szkole rozwiązania organizacyjne w związku z zagrożeniem COVID-19 i  związane z tym dodatkowe trudności, nie wszyscy nauczyciele jeszcze wyznaczyli terminy swoich zajęć. Ponieważ wiele grup składa się z uczniów różnych klas, znalezienie dogodnego terminu jest nie  lada wyzwaniem

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z harmonogramem zajęć, który będzie obowiązywał w  tym roku szkolnym.

Tabela będzie na bieżąco aktualizowana i planujemy, że do 18 września zostaną ustalone terminy dla wszystkich grup zajęciowych.

O terminie rozpoczęcia konkretnych zajęć Uczniów będzie informował nauczyciel prowadzący.

Szkolny Zespół Projektowy